Nadolazeća događanja
2/09 18:00Pre-season baletna radionica
3/09 18:00Pre-season baletna radionica
3/09 20:00Zov šume ili Poljubac tvoje majke Etcha Dvornik
4/09 18:00Pre-season baletna radionica
4/09 20:00Zov šume ili Poljubac tvoje majke Etcha Dvornik
5/09 13:00Radionica Etche Dvornik: "Klic gozda - Your Mother's Kiss"
5/09 17:00Open class by Elrock
5/09 18:00Pre-season baletna radionica
5/09 20:00Zov šume ili Poljubac tvoje majke Etcha Dvornik
6/09 17:00Open class by Elrock
12/09 Dan otvorenih vrata ZPC-a
15/09 11:0048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
PATKA, SMRT I TULIPAN
Kazalište lutaka Ljubljana, Republika Slovenija
16/09 17:0048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
O JANJETU KOJE JE PALO S NEBA
Naivno kazalište Liberec, Češka Republika (dob 2+)
16/09 19:0048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
O JANJETU KOJE JE PALO S NEBA
Naivno kazalište Liberec, Češka Republika (dob 2+)
17/09 11:0048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
MALI HÄWELMANN
Kazalište noći, Savezna Republika Njemačka (dob 3+)
17/09 19:3048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
DUGA
Umjetnička akademija u Osijeku, Republika Hrvatska (dob 12+)
17/09 21:3048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
DUGA
Umjetnička akademija u Osijeku, Republika Hrvatska (dob 12+)
17/09 21:3048. međunarodni festival kazališta lutaka – PIF
DUGA
Umjetnička akademija u Osijeku, Republika Hrvatska (dob 12+)
18/09
Izvedbe na lokaciji: HDLU, Trg žrtava fašizma 16

18/09 20:00 KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR. 2 Marjana Krajač premjera
19/09 20:00 KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR. 2 Marjana Krajač
20/09 20:00 KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR. 2 Marjana Krajač
21/09 20:00 KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR. 2 Marjana Krajač
22/09 20:00 KOREOGRAFSKA FANTAZIJA BR. 2 Marjana Krajač
19/09 12:30Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
20/09 12:30Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
23/09 20:00Out of Season Matija Ferlin & Ame Henderson premijera
24/09 20:00Out of Season Matija Ferlin & Ame Henderson
25/09 20:00Out of Season Matija Ferlin & Ame Henderson
26/09 11:00Radionica kontakt improvizacije
26/09 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
26/09 14:00Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
27/09 11:00Radionica kontakt improvizacije
27/09 14:00Contact impro jam
27/09 14:00Radionica Joe Alegada: jezik pokreta
28/09 20:00Ovo (ni)je moja šuma KIK Melone
1/10 20:00Stranac BADco.
2/10 20:00Stranac BADco.
3/10 20:00Stranac BADco.
4/10 20:00Stranac BADco.
9/10 20:00No More Solo Matjaž Farič
10/10 16:00Radionica akrobatike
11/10 16:00Radionica akrobatike
15/10 20:00Postaje Zrinka Lukčec - Kiko
23/10 20:00Exhibition for the New Session kombinirane operacije / Željka Sančanin
24/10 11:00Radionica kontakt improvizacije
24/10 11:00Radionica plesne integracije IMRC kolektiva
24/10 20:00Exhibition for the New Session kombinirane operacije / Željka Sančanin
25/10 11:00Radionica kontakt improvizacije
25/10 14:00Contact impro jam
26/10 20:00Dodjela 9. Godišnje nagrade strukovnih udruga suvremenog plesa Republike Hrvatske
29/10 20:00U hodu Irma Omerzo
30/10 20:00U hodu Irma Omerzo
31/10 20:00U hodu Irma Omerzo
Pregled prethodnih događanja...